خبرگزاری ایلنا

آکادمی پرورش اندام ایرانیاندسترنج

کد خبر : 9651 تاریخ انتشار : 1396/11/22 15:4 چاپ خبر


باحضور دکتر ربیعی انجام شد ؛


افتتاح طرح توسعه و استاندارد سازی اورژانس و هتلینگ بیمارستان ولیعصر(عج) قائمشهر


طرح توسعه و استانداردسازی اورژانس و ارتقای هتلینگ بیمارستان تامین اجتماعی ولیعصر (عج) قائمشهر با حضور وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به بهره برداری رسید .


به گزارش گیلمازآنلاین ، طرح توسعه و استانداردسازی اورژانس بیمارستان ولیعصر(عج) قائمشهر در 2 طبقه به مساحت 2 هزار و 600 متر مربع در مدت حدود یکسال ساخته شد که برای این طرح 50 میلیارد ریال هزینه شده است . پروژه هتلینگ این بیمارستان منطقه ای شمال کشور با اعتبار 40 میلیارد ریالی و در مساحت 2 هزار متر مربع و در چهار بخش بستری انجام شد . 
گفتنی است بیمارستان ولیعصر(عج) قائمشهر از سال 1354 در شهر قائمشهر به بهره برداری رسید و هم اکنون 260 تخت فعال دارد . مدیریت درمان تامین اجتماعی استان مازندران با دارا بودن پنج بیمارستان ملکی ، 14 مرکز درمانی سرپایی و دفتر اسناد پزشکی از لحاظ گستردگی و سطح ارائه خدمات در مجموعه درمان سازمان تامین اجتماعی کشور استان پنجم کشور به شمار می رود . 
همچنین مراکز درمانی تابعه تامین اجتماعی مازندران ، ارائه خدمات تشخیصی و درمانی از سطح مراقبت های سرپایی تا اقدامات فوریتی و فوق تخصصی قلب و عروق را انجام می دهد . 
براساس اعلام مدیریت درمان تامین اجتماعی مازندران ، از ابتدای امسال تا دی ماه 28 هزار و 200 مورد در این مراکز بستری و بیش از چهار میلیون مراجعه سرپایی بوده است . 
همچنین همزمان با سفر2 روزه وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به مازندران پروژه ساخت و تجهیز ساختمان تصویر برداری و سی تی اسکن 16 اسلایس بیمارستان رازی چالوس در سه طبقه به مساحت یکهزار متر مربع و اعتبار 50 میلیارد ریالی به بهره برداری رسید . 
پروژه ارتقای هتلینگ بخشهای بستری بیمارستان رازی چالوس نیز به مساحت یکهزار متر مربع در 2 بخش بستری با اعتبار 15 میلیارد ریالی نیز امروز به بهره برداری رسید . 

 مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر
کد امنیتی زیر را وارد کنید


نظرات ارسال شده برای این مطلب
آخرین اخبار