خبرگزاری ایلنا

آکادمی پرورش اندام ایرانیاندسترنج

کد خبر : 9588 تاریخ انتشار : 1396/11/17 21:5 چاپ خبر


تغییرات مدیریتی در بیمارستان تامین اجتماعی استان گیلان؛


دکتر غفاری به عنوان سرپرست بیمارستان محمد رسول الله معرفی شد


دکتر شهدی نژاد مدیر درمان تامین اجتماعی استان در این مراسم  با قدردانی از ده سال تلاشهای ارزشمند دکتر قدسی که موجب تغییرات شگرف در بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) از جمله طرح ارتقای هتلینگ ، نصب و راه اندازی سی تی اسکن و ام آر آی و کسب بالاترین امتیاز در اعتبار سنجی طی چندین سال متوالی از وزارت بهداشت شد


به گزارش گیلمازآنلاین به نقل از روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان با حضور جمع کثیری از همکاران از ده سال خدمات ارزنده دکتر قدسی به عنوان رییس بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) تقدیر و دکتر غفاری به عنوان سرپرست بیمارستان معرفی شد.
دکتر شهدی نژاد مدیر درمان تامین اجتماعی استان در این مراسم  با قدردانی از ده سال تلاشهای ارزشمند دکتر قدسی که موجب تغییرات شگرف در بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) از جمله طرح ارتقای هتلینگ ، نصب و راه اندازی سی تی اسکن و ام آر آی و کسب بالاترین امتیاز در اعتبار سنجی طی چندین سال متوالی از وزارت بهداشت شد اظهار داشت : نیروی انسانی باارزش ترین داشته هرسازمانی است.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان ابراز امیدواری نمود دکتر قدسی با توانمندی بالای خود پس از کسب تخصص باز منشاء خیر برای سازمان تامین اجتماعی و بیمه شدگان عزیز شود.
دکتر شهدی نژاد رییس جدید بیمارستان را مدیری با توانایهای ویژه یاد نمود و افزود دکتر غفاری با ویژگیهای مثبت و پیگیری های خاص خودش بهترین گزینه ای بود که همه همکاران متفق القول بودند که ایشان می تواند مسیر ارتقای کمی و کیفی رشد بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) را به طور مستمر ادامه دهد.
در ادامه مراسم دکتر قدسی اظهار داشت هرکسی باید به کمال خودش در زمان و مکانی که برایش تقدیر شده برسد . ایشان تلاش های خود را درزمان تصدی ریاست بیمارستان ، کمک به رساندن همکاران به کمال مطلوب خودشان دانست و ادامه داد تنها راه رسیدن به کمال عشق و محبت است و این محبت نیرویی است که هزاران نفر را به حرکت در می آورد.
دکتر قدسی موفقیت های بدست آمده در بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) را مدیون تلاشهای همکاران دانست و بیان داشت که در این مدت سعی کرده فاصله ها را با ایجاد فضای دوستی و محبت به حداقل برساند.
شایان ذکر است دکتر غفاری سرپرست جدید بیمارستان ابراز امیدواری کرد تا بتواند با همفکری و همدلی موجود در بیمارستان مسیر رشد و توسعه و ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات را ادامه دهند .ایشان راه نیل به این هدف را استفاده از تمام توانایی های همکاران برشمرد و ابراز امیدواری نمود تا بتواند با تلاش و هفکری همکاران موجب افزایش میزان رضایت پرسنل و بیماران باشیم.


مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر
کد امنیتی زیر را وارد کنید


نظرات ارسال شده برای این مطلب
آخرین اخبار