خبرگزاری ایلنا

آکادمی پرورش اندام ایرانیاندسترنج

کد خبر : 9561 تاریخ انتشار : 1396/11/16 09:3 چاپ خبر
روزنامه جوان: بین طرفداران یک فرقه دراویش با نیروهای امنیتی درگیری رخ داد


از صبح دیروز، طرفداران نورعلی تابنده، رئیس فرقه دراویش گنابادی در شبکه‌های اجتماعی و در سایت اطلاع رسانی این فرقه اطلاع دادند که درگیری میان مریدان او و نیروهای امنیتی در منطقه پاسداران تهران و مقابل منزل نورعلی تابنده روی داده است.


روزنامه جوان نوشت: از صبح دیروز، طرفداران نورعلی تابنده، رئیس فرقه دراویش گنابادی در شبکه‌های اجتماعی و در سایت اطلاع رسانی این فرقه اطلاع دادند که درگیری میان مریدان او و نیروهای امنیتی در منطقه پاسداران تهران و مقابل منزل نورعلی تابنده روی داده است.

بلافاصله با انتشار اين اخبار توسط اكانت‌هاي مريدان نورعلي تابنده، بي بي سي فارسي اخبار مربوط به اين درگيري را از توئيت‌ها و سايت آنان منعكس كرد. خبرهاي غيررسمي و بدون منبعي هم در توئيتر بود كه خبر از اين درگيري مي‌داد؛ اما هيچ منبع رسمي در كشور خبري در اين مورد منتشر نكرد.
همزمان با سكوت منابع امنيتي در ايران، بي بي سي و راديو زمانه و ‌صدای امریکا با سوءاستفاده از اين سكوت توانستند يكه تاز ميدان اطلاع رساني با چاشني مظلوميت دراويش شوند. فيلم‌ها و اخبار و عكس‌هاي جهت دار و به نفع نورعلي تابنده و مريدانش در فضاي مجازي پر شد و در اوج اين خبررساني‌ها حتي يكي از مريدان نورعلي تابنده از محل درگيري با بي بي سي مصاحبه زنده تصويري انجام داد! تا روشن شود نيروهاي امنيتي نه فقط بي اعتنا به افكار عمومي هستند و اطلاع رساني رسمي در اين مورد ندارند، بلكه كنترل جغرافياي محدود درگيري را هم به طور كامل در دست ندارند‌. ‌مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر
کد امنیتی زیر را وارد کنید


نظرات ارسال شده برای این مطلب
آخرین اخبار