خبرگزاری ایلنا

آکادمی پرورش اندام ایرانیاندسترنج

کد خبر : 2695 تاریخ انتشار : 1394/02/31 16:1 چاپ خبر


از سوی دفتر مرکزی خبرگزاری ایلنا


سرپرست با سابقه خبرگزاری ایلنا دراستان اصفهان برکنارشد


صبح امروزطی نمابری از دفتر مرکزی خبرگزاری ایلنا سرپرست و خبرنگاربا سابقه و پر تلاش خبرگزاری ایلنا در استان اصفهان برکنار شد.صبح امروزطی نمابری از دفتر مرکزی خبرگزاری ایلنا سرپرست و خبرنگاربا سابقه و پر تلاش خبرگزاری ایلنا در استان اصفهان برکنار شد.

به گزارش بررسی از اصفهان، دراین نمابر بدون هیچ گونه واژه تقدیر و تشکر از زحمات چندین ساله احمد رضا دهانی که بدون دریافت هیچ گونه حق التحریر و حق الزحمه ای  سال ها با همه وجود این خبرگزاری را در استان اصفهان احیاء نمود که ماحصل این تلاش ها هزاران خبر و گزارش بوده است  عزل نمود.

احمد رضا دهانی در گفتگو با خبرنگار بررسی در اصفهان گفت: در طول این 4 سال بدون دریافت هیچ گونه امکانات و دستمزد و با هزینه شخصی و به دلیل عشق به جامعه کارگری که از سال 1363 با هفته نامه و روزنامه کار و کارگر آغاز شد وهنوز ادامه دارد از هیچ کوششی برای اعاده حق کارگران دریغ ننموده و نتیجه این تلاش ها احیای مجدد خبرگزاری (ایلنا ) دراستان اصفهان بوده است .

وی ادامه داد:تا قبل از اول اردیبهشت ماه که کارشکنی ها از سوی دفتر مرکزی شروع شد روزانه چندین اخبار از حوز های مختلف شهر و استان بر روی صفحه اصفهان قرار می گرفت که تمامی نسخه های چاپی  درذفترنمایندگی این خبرگزاری بصورت آرشیو بایگانی میباشد.

دهانی تصریح کرد: این اقدام دفتر مرکزی فقط جنبه تامین منافع فردی بوده و باعث می شود که این خبرگزاری باز هم در موج های متلاطم مدیریتی گرفتار شود و از ادامه راه خود  برای تحقق آرمان های نظام و جامعه کارگری باز ماند و در دست برخی بازیگران سیاست زده گرفتار شود.

وی تاکید کرد:عملکرد اینجانب در طول این سال ها و در عرصه مطبوعات برای همگان واضح  و مبرهن است .

دهانی در پایان ضمن ابرازنا خرسندی از اینکه زحمات چندین ساله ایشان درسالهای گذشته دیده نشده است گفت: اینگونه برخورد با استخوان خرد کرده های جامعه کارگری در خورشان نبوده و بدون شک اینگونه رفتارها موجب دلزدگی قشرکارگرخواهد شد.مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر
کد امنیتی زیر را وارد کنید


نظرات ارسال شده برای این مطلب
آخرین اخبار