خبرگزاری ایلنا

آکادمی پرورش اندام ایرانیاندسترنج

دسته بندی : عمومی

هر لقمه بايد 28 بار جويده شود

رئيس انجمن دندانپزشکان عمومي ايران گفت: جويدن غذا ورزش کردن دندان است و به‌ خصوص جويدن مواد گياهي مثل سيب و هويج که باعث استحکام لثه و ميناي دندان مي‌شوند. هر لقمه بايد 28 تا 32 بار هر جويده شود تا لثه‌ها قوي و پرخون شوند.

اجازه دهيد بدن‌تان گرسنگي را تجربه کند

يک فوق تخصص بيماري‌هاي گوارش و کبد با اشاره به مفيد بودن روزه‌داري براي سلامت دستگاه گوارش، تاکيد کرد: افراد براي بهره‌مندي از فوايد روزه‌داري، بايد اجازه دهند بدن آنها در طول مدت روزه‌داري گرسنگي را تجربه کند.

تدابير رفع سردرد در ماه رمضان

يک کارشناس طب سنتي تدابير رفع سردرد در ماه رمضان را تشريح کرد. به گزارش تسنيم، سيد جواد علوي درباره سردرد در ماه رمضان اظهار داشت: سردرد يکي از مشکلات شايع در ميان روزه‌داران است که با رعايت تدابير خاص به رفع سردرد مي‌توان کمک کرد

ميوه‌ها و نوشيدني‌هاي مفيد براي ديابتي‌ها

يک متخصص طب سنتي ميوه‌ها و نوشيدني‌هاي مفيد براي ديابتي‌ها را معرفي کرد. به گزارش تسنيم، غلامرضا کردافشاري متخصص طب سنتي درباره تغذيه ديابتي‌ها اظهار داشت: يک نوشيدني که براي ديابتي‌ها بسيار مفيد است و اصلاح بدن مي‌کند، استفاده از شربت رب انار و آبغوره است. به گفته وي مي‌توان از رب انار و آبغوره مايه شربت درست کنند و روزي 2 الي 3 بار با آب مخلوط کنند و مصرف کنند.

سریال «پایتخت» ویژگی‌های بزرگی دارد

هومن حاجی عبداللهی، بازیگر نقش «رحمت خروس باز» که از سری دوم سریال «پایتخت» با خانواده نقی معمولی همراه شد می‌گوید: این شخصیت نماینده‌ قشر نوکیسه‌ای از جامعه است که ترجیح می‌دهند بیشتر در چشم مردم باشند.

حواشی نگرفتن «پاداش» از رئیس‌جمهور!

پخش کننده فیلم «از رئیس جمهور پاداش نگیرید» با بیان اینکه هنوز با سینماهای حوزه هنری قرارداد اکران بسته نشده است، شایعه تحریم این فیلم توسط این سازمان را رد کرد

سلامت قلب و استخوان با مصرف این دانه

یک مطالعه جدید نشان می‌دهد مصرف دانه‌های جو باعث سلامت استخوان و قلب، تنظیم فشارخون، پیشگیری از سرطان و مدیریت وزن می‌شود.

زنجبیل عضله‌های گردن‌تان را آزاد می‌کند

مصرف چای و یا شربت زنجبیل می‌تواند در بهبود گرفتگی‌های و دردهای عضلانی موثر واقع شود

خاصيت توت فرنگي در مقابله با كلسترول

مصرف روزانه توت فرنگي به ميزان قابل توجهي موجب كاهش كلسترول‌هاي بد و‌تري گليسيريد مي‌شود.

شمعدونی یک آینه تمام قد بود!

از گذشته تا به امروز هیچ اثر هنری تولید نشده است که همه موافق و طرفدار آن باشند و حتی بهترین آثار تولیده شده هنری در طول تاریخ به هرحال تعداد کمی مخالف و منتقد داشته‌اند، سریال شمعدونی هم از این قاعده مستثنی نبود اما ای کاش همیشه منصفانه قضاوت کنیم، وقتی من بازخوردهای این سریال در بین مخاطبین را بررسی کردم، متوجه شدم که خیلی از مردم این سریال را دوست داشتند، بعضی آن را درست و بجا نقد کردند، اما متاسفانه قضاوت برخی غرض‌ورزانه است، متاسفانه نه تنها در این موضوع بلکه در اکثر مسائل ما با جبهه‌گیری قبلی یک رویداد را نقد می‌کنیم.

1 2 3 4 5 6
آخرین اخبار