خبرگزاری ایلنا

آکادمی پرورش اندام ایرانیاندسترنج

دسته بندی : عمومی

ماجراي شوراي رقابت، مشاورين قوه قضاييه و كانون وكلا

براي شاغلين در حِرَف وابسته به رشته حقوق بحث برسر شيوه جذب وكلا موضوعي آشناست و افزون بر آن نگراني كاهش مراجعات و مشكلات معيشتي وكلاي جوان، نيز از دغدغه‌هاي ديگر اين قشر است

آیا ایران و هند می توانند صفحه را تغییر دهند؟

ایران و هند هزار سال است  که  ریشه های مشترک خود را به عنوان "روابط تمدن" شکل داده اند.

در نکوداشت شهید جوادی عزیز

به استقبال سی چهارمین سال شهادت دوست گرانقدر جوادی نازنین و یادواره شهدای محور کیاکلا ؛ دلنوشته ای را تقدیم به روح بلند او می نمایم..

حقوق شهروندی و مدیریت شهری

حقوق شهروندی و مدیریت شهری از مطالبات جدی مطروحه در جوامع مدنی است که اخیراً موردتوجه ویژه صاحب‌نظران مسائل شهری اجتماعی حقوقی و…قرارگرفته است تا آنجا که تأمین رعایت و اجرایان به‌عنوان یکی از دغدغه‌های اصلی جوامع بشری تلقی و تبدیل به شاخص قابل‌توجه و تأثیر در بررسی کارایی اثربخشی و بهره‌وری عملکرد و رفتار سازمانی گردیده است.

«نخبه کشی»مرگ خلاقیت در دستگاههای اجرایی مازندران

تردیدی وجود ندارد سرمایه‌های انسانی، مهم‌ترین دارایی یک ملت است و همه باید از فرصت‌های برابر برای رشد و شکوفایی فردی بهره‌مند شوند. نباید به صورت گلخانه‌ای تعداد اندکی تحت حمایت قرار گیرند و خیل عظیمی از استعدادهای مکشوف و نامکشوف در کشتی بحران‌زده مدیریت مغفول واقع شوند.

بی مقدمه!

تکریم ارباب رجوع؛ فقط شعار! بلی شعاری زیبا ودهان پرکن!

تکریم ارباب رجوع؛ فقط شعار! بلی شعاری زیبا ودهان پرکن! ما روزنامه نگاران هم که دنیایی رویایی وقشنگ برای خود ساخته ایم گاهی اوقات می شویم ابزارترویج فرهنگی که درعالم واقعیت به گونه ای دیگراست! ما ایرانی ها بهترین قوانین ومقررات را برروی کاغذ می آوریم؛ و... وامان ازاجراء! قانون خوب! اجرا چه؟

واقعیت داستان پول‌ نفت بعد از برجام

دوشنبه شب دکتر عراقچی معاون سیاسی وزارت امور خارجه در برنامه جهان آرا حضور پیدا کرد و درباره برجام صحبت کرد. در بخشی از برنامه ، بحث درباره پول نفت شدت گرفت. مجری برنامه اصرار داشت که بر اساس نظر اقتصاددانان پول نفت در اختیار کشور نیست و اصطلاحا نمی شود آن را داخل آورد. اما عراقچی مصر بود که الان دسترسی به پول‌های نفتی کاملا آزاد است و بدون مشکل از آن استفاده می‌شود.

اگر برجام نداشتیم دقیقا چه داشتیم؟

این روزها بازهم مخالفان برجام در داخل ایران شمشیر خود را برای توافق هسته‌ای از رو کشیده‌اند. آنها از روی کارآمدن ترامپ استفاده و شروع به تاختن دوباره به برجام کردند.

حقوق بین الملل را دریابید

کشورها باید به این باور برسند  که این حقوق بين الملل است که  روابط دولت های قدرتمند و ضعيف را مديريت مي نماید .حقوق بين الملل است که  جريان هاي اطلاعاتی مفيد براي دولت هاي قدرتمند توليد مي كند.حقوق بين الملل است که  فرايند قضايي بين المللي مشروع را ثبات مي بخشد.

ونزوئلا در بحران!

چاوز در طول دوران ریاست جمهوری خود یارانه های غذا و مسکن، خدمات بهداشتی و برنامه های آموزشی را گسترش داد. میزان فقر در سال 1998، سال انتخاب او،که حدود 50 درصد کاهش یافته بود ، در سال 2012 – یک سال قبل از مرگ ا ش- حدود 30 درصد نسبت به گذشته افزایش یافت .

1 2 3 4 5
آخرین اخبار